Şirket Detayları

  • YanCheng Jolin Auto parts CO.,Ltd.

  •  [Jiangsu,China]
  • İş türü:Üretici firma
  • Main Mark: Afrika , Amerika , Asya , Karayip , Doğu Avrupa , Avrupa , Orta Doğu , Kuzey Avrupa , Okyanusya , Diğer Piyasalar , Batı Avrupa , Dünya çapında
  • İhracatçı:91% - 100%
  • certs:GS, CE, ISO9001
  • Açıklama:Audi Q7 Fren Bacaları 7878-D977,Porsche Cayenne Fren Bacakları 7L0698151E,Volkswagen Touareg Fren Yastıkları LP1997
Soruşturma sepeti (0)

YanCheng Jolin Auto parts CO.,Ltd.

Audi Q7 Fren Bacaları 7878-D977,Porsche Cayenne Fren Bacakları 7L0698151E,Volkswagen Touareg Fren Yastıkları LP1997

86-515-88280889

Anasayfa > Ürünler > Fren pedalı > Audi Fren Pedi > Audi Q7 fren balataları 7878-D1014

Audi Q7 fren balataları 7878-D1014

Paylaştığınız için:  
    Ödeme şekli: L/C,T/T,D/P,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Min. sipariş: 100 Set/Sets
    Teslim süresi: 15 Gün

Temel bilgi

model numarası.: JLP008

Material: Customers'requirment

tip: Fren balataları

Malzeme: Yarı metal

pozisyon: Ön

belgeleme: GMP, ECE, AMECA, SGS, ISO9002, ISO9001, TS16949, BSCI, ISO13485, ISO / TS16949

sınıflandırma: Disk

Tamburlu Frenler Sınıflandırması: Tekerlek Silindiri

Ana pazar: Doğu Avrupa

Size: L:190.0mm W:106.3mm T:15.9mm

FMSI: D10148366, D10147878, D9777878

PORSCHE: 95535193915, 7L0698151J, 95535193912

Audi: 7L0698151J, 7L0698151P

Additional Info

Ambalaj: Paletli Carto kutusu

Verimlilik: 5million USD per year

Marka: Jolin

Ulaşım: Ocean,Land,Air

Menşe yeri: Yancheng, Çin

Yetenek kaynağı: 2millon sets per year

Sertifika: TS16949

Liman: Changzhou,Shanghai,NingBO

Ürün Açıklaması

Audi Q7 fren balataları 7878-D1014 L: 190.0mm W: 106.3mm T: 15.9mm

Fren Balatası TBT NO.MD8458, FMSI NO. D10148366, D10147878, D9777878, Porsche OEM 95535193915,7L0698151J, 95535193912.Audi Q7 Fren Pabucu 7878-D977, Porsche Cayenne Fren Pabucu 7L0698151E, Volkswagen Touareg Fren Pedleri LP1997, Yarı Metalik, düşük metalik ve seramik malzemeden veya Müşterinin isteğine uygun olarak.

Modeller:

AUDI Q7 2007-2014
PORSCHE Cayenne 2003-2006
PORSCHE Cayenne GTS 2008-2009
PORSCHE Cayenne Turbo 2003
PORSCHE Cayenne Turbo 2005-2006
VOLKSWAGEN Touareg 2004-2005
VOLKSWAGEN Touareg TDI 2004
VOLKSWAGEN Touareg TDI 2006-2008

Rerferans numarası

Japon, Amerikan, Avrupa otomobilleri için 1500'den fazla farklı fren balatası tedarik edebiliriz, bu ürünleri TRW NO, FMSI No., FBK No., FERODO No., LUCAS No., SCT No., OEM No.'ya göre üretebiliriz. , Veya müşterilerin çizimleri veya örnekleri.

Jolin NO JLP008
REF NO.
Fabrika Numarası
ACDELCO 17D1014M
ACDELCO PROFESSIONAL DURASTOP 17D1014M
ACDELCO PROFESYONEL DURASTOP KANADA 17D1014M
AIMCO SPM1014S
ATE / PREMIUMONE EU1014
AUTOPART INTERNATIONAL 140388632
AUTOPART INTERNATIONAL 88632
AUTOSPECIALTY 14101412
AUTOZONE INC DG1014
AUTOZONE INC DGC1014
AUTOZONE / BECK ARNLEY 851761
AUTOZONE / BRAKEWARE-BENDIX MKD1014
AUTOZONE / BRAKEWARE-BENDIX MKD977
AUTOZONE / RAYBESTOS PGD1014M
BECK / ARNLEY 891761
BENDIX E10909770
BENDIX MKD1014
BENDIX MKD977
FRENLER ABD DEUD977X
C-TEK, CENTRIC 10209770 tarafından
CARQUEST BMD1014
Fabrika Numarası
CARQUEST GSD1014
CARQUEST RMD1014
TALEP / RAYBESTOS BMD1014
MERKEZİ PARÇALAR 1000977
MERKEZİ PARÇALAR 10009770
MERKEZİ PARÇALAR 1020977
SANAYİ PARÇALARI 10209770
MERKEZİ PARÇALAR 1040977
SANTRAL PARÇALAR 10409770
MERKEZİ PARÇALAR 1060977
SANTRAL PARÇALAR 10609770
FEDERATED MD1014
FEDERAL Frenler MD1014
FMSI D10147878
FMSI D10148366
FMSI D9777878
IAP / DURA ULUSLARARASI BP1014MS
IAP / DURA ULUSLARARASI BP1014P
INTERAMERICAN MOTOR CORPORATION D956P
ÇİFT PDMX1014
Fabrika Numarası
ÇİFT SP1014
ÇİFT SPQ1014
KEMPARTS CMD1014
KEMPARTS MD97700
KEMPARTS XD1014
MOPAR 1AMV100977 TARAFINDAN ALINMIŞ MANYETİK MARELLİ
MIGHTY D1014
MONROE PREMIUM FRENLER ABD DX1014
MORSE CMX1014
NAPA AE7878M
NEWTEK OTOMOTİV PMD1014
PARÇALIK PLUS PPB1014M
PRONTO DASH 4 LMD1014
YAZILI DASH 4 PMD1014
RAYBESTOS MDS1014
TRW OTOMOTİV TPC1014
WAGNER MX1014
WAGNER MX1014A
WAGNER FREN MX1014
WAGNER FRENİ MX1014A

OE Numarası

Numara Yap
AUDI 7L0698151J
AUDI 7L0698151P
PORSCHE 95535193902
PORSCHE 95535193910
Numara Yap
PORSCHE 95535193912
PORSCHE 95535193913
PORSCHE 95535193914
Numara Yap
PORSCHE 95535193915
VOLKSWAGEN 7L0698151J
VOLKSWAGEN

<< öğe resim

VW Touareg brake pads 7L0698151P

Fabrika resmi

brake shoes factory jolin

brake pads package

Sürtünme malzeme test raporu

brake shoes China factory

Ürün kategorileri : Fren pedalı > Audi Fren Pedi

Bu tedarikçi için e-posta
  • *Konu:
  • *İletileri:
    Mesaj 20-8000 karakter arasında olmalıdır
Tedarikçi ile iletişim?Tedarikçi
Angie Ms. Angie
Senin için ne yapabilirim?
Tedarikçi başvurun