Şirket Detayları

  • YanCheng Jolin Auto parts CO.,Ltd.

  •  [Jiangsu,China]
  • İş türü:Üretici firma
  • Main Mark: Afrika , Amerika , Asya , Karayip , Doğu Avrupa , Avrupa , Orta Doğu , Kuzey Avrupa , Okyanusya , Diğer Piyasalar , Batı Avrupa , Dünya çapında
  • İhracatçı:91% - 100%
  • certs:GS, CE, ISO9001
  • Açıklama:Daewoo Forenza Fren Balataları 96253367,Daewoo Kalos Fren Balatası 96253382,Daewoo Lanos Fren Balatası 96281937
Soruşturma sepeti (0)

YanCheng Jolin Auto parts CO.,Ltd.

Daewoo Forenza Fren Balataları 96253367,Daewoo Kalos Fren Balatası 96253382,Daewoo Lanos Fren Balatası 96281937

86-515-88280889

Anasayfa > Ürünler > Fren pedalı > Daewoo Fren Pedi > Daewoo Evanda Fren balataları 54510011

Daewoo Evanda Fren balataları 54510011

Paylaştığınız için:  
    Ödeme şekli: L/C,T/T,D/P,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Min. sipariş: 100 Set/Sets
    Teslim süresi: 15 Gün

Temel bilgi

model numarası.: JL011

tip: Fren balataları

Malzeme: Sigara Asbest

pozisyon: Ön

belgeleme: GMP, GSV, HACCP, FSC, ECE, NOKTA, AMECA, SGS, ISO9002, ISO9001, TS16949, BSCI, ISO 14001, ISO13485, ISO / TS16949

sınıflandırma: Disk

Tamburlu Frenler Sınıflandırması: zemin

Ana pazar: Güney Avrupa

Material: Customers'requirment

FMSI: D797-7667/D1035-7779

TRW: D797-7667/GDB3171/GDB3216/GDB3265

TBT: MD8124M-20

Size: L:143.0mm W:51.5mm T:17.6mm (2 Sensor)

Daewoo: S4510019, 54510011, 96245178, 96253367, 96253382

Additional Info

Ambalaj: Palet ile carto kutusu

Verimlilik: 5million USD per year

Marka: Jolin

Ulaşım: Ocean,Land,Air

Menşe yeri: Yancheng, Çin

Yetenek kaynağı: 2millon sets per year

Sertifika: TS16949

Liman: Changzhou,Shanghai,NingBO

Ürün Açıklaması

Daewoo Evanda Fren balataları 54510011 L: 143.0mm W: 51,5mm T: 17,6 mm (2 Sensör)

Fren balataları TB T NO.8124M-20 , FMSI NO.7779-D902, 7779-D1035 , Daewoo Evanda Fren balataları 54510011, enza fren balataları 96253367, Daewoo Kalos fren balatası 96253382, Daewoo Lanos fren balataları 96281937, Daewoo Leganza fren balataları, Daewoo Magnus fren balataları, daewoo Nexia fren balataları, Daewoo Nubira fren balataları, Daewoo Rezzo fren balataları, Daewoo Tacuma fren balataları, Biz malzeme Yarı-Metalik, düşük metalik ve seramik veya müşterinin isteğine uygun hale getirebilir.

Modeller:

CHEVROLET (GM) Aveo (T200)
CHEVROLET (GM) Aveo (T250)
CHEVROLET (GM) Aveo (T250 / T255)
CHEVROLET (GM) Epica
CHEVROLET (GM) Evanda
CHEVROLET (GM) Lacetti
CHEVROLET (GM) Lacetti Hatchback
CHEVROLET (GM) Nubira
CHEVROLET (GM) Optra

DAEWOO Evanda
DAEWOO Forenza
DAEWOO Gentra Hatchback
DAEWOO Kalos
DAEWOO Lacetti
DAEWOO Lanos
Daewoo Leganza
DAEWOO Magnus
DAEWOO Nexia
DAEWOO Nubira
DAEWOO Rezzo
DAEWOO Tacuma
HOLDEN Barina
HOLDEN Viva
SUZUKI Forenza (ABD)
SUZUKI Reno (ABD)

Ferahlık numarası:

<

Specification
Length-1 143
Width-1 51.5
Thickness-1 17.6
Pcs In Set 4
Owner Number
Jolin NO JL011
AC Delco 1710877
AC Delco 96876866
Asuki AF13048
ATE 13046058632
ATE 13046059942
BENDIX AUS DB1347
BENDIX AUS DB1370
BENDIX AUS DB1698
BENDIX EUR 572469B
BOSCH 986424474
CHEVROLET 96253383
CHEVROLET S4511001
DAEWOO 54510011
DAEWOO 96245178
DAEWOO 96253367
DAEWOO 96253382
DAEWOO 96281937
DAEWOO 96281939
DAEWOO 96319060
DAEWOO 96349060
DAEWOO 96391891
DAEWOO 96405129
DAEWOO 96446742
DAEWOO 96495227
DAEWOO PS4510011
DAEWOO S3410011
DAEWOO S4510011
DAEWOO S4510019
DELPHI LP1304
DELPHI LP1779
DELPHI LP1816
FERODO FDB 1115
FERODO FDB1116
FMSI 7667-D797
FMSI 7668-D797
FMSI 7779-D902
FMSI 7779AD1035
FMSI D1035
FMSI D1035-7779
FMSI D797
FMSI D797-7667
FMSI D797-7668
FMSI D902
GM 19114139
GM 96391891
GM 96405129
GM 96405130
GM 96475176
GM 96534655
GM 96876866
KASHIYAMA D11124
KASHIYAMA D11125
MINTEX MDB1900
MINTEX MDB2563
PAGID T3106
REMSA 645.02
SAMSUNG SMB23234
SANGSIN SP1077
SANGSIN SP1102
SANGSIN SP1103
SANGSIN SP1159
SUZUKI 55200-85Z00
SUZUKI 5520085Z10
TEXTAR 2323401
TEXTAR 2323416905
TRW GDB3171
TRW GDB3216
TRW GDB3265
TRW GDB3345
TRW GDB3347
WVA 23234
WVA 23235
WVA 23236
WVA 24062
WVA 24063
WVA 24064
<< ürün resmi

Daewoo lanos brake pads 96253382

fabrika resmi

brake shoes factory jolin

brake pads package

Sürtünme malzemesi test raporu

brake shoes China factory

Ürün kategorileri : Fren pedalı > Daewoo Fren Pedi

Bu tedarikçi için e-posta
  • *Konu:
  • *İletileri:
    Mesaj 20-8000 karakter arasında olmalıdır
Tedarikçi ile iletişim?Tedarikçi
Angie Ms. Angie
Senin için ne yapabilirim?
Tedarikçi başvurun